Moda i uroda

Apaszka – jak wiązać?

Szaliki mogą być po prostu moim ulubionym dodatkiem. Gdybym miała kupić tylko jedną rzecz, której mogłabym używać do końca życia (ale dlaczego ktoś miałby mi to zrobić?), mógłby to być szalik.

Szaliki są tak uniwersalne. Nie osądzają cię, nie kurczą się w cudowny sposób, gdy jesteś w ciąży lub przybywasz na wadze, i mają tendencję do trzymania się.

Ale jak zawiązać szalik? To już inna historia! Poprosiliśmy naszych przyjaciół o ich ulubione metody i wymyśliliśmy 19 (woo-hoo!) różnych pomysłów na wiązanie szalika, które możesz wypróbować. Po prostu przeczytaj ten post lub obejrzyj wideo na końcu, aby dowiedzieć się, jak zawiązać każdy z nich jak profesjonalista.

Wszystko czego potrzebujesz to duży kwadratowy lub prostokątny szalik, aby stworzyć te 19 różnych stylizacji. Użyłam kilku moich ulubionych szalików w różnych rozmiarach, ale potrzebujesz tylko jednego szalika, aby zrobić większość z tych węzłów.

Oczywiście, krótszy szalik jest najlepszy do krawatów i podstawowych drapowań, podczas gdy dłuższy szalik jest dobry do bardziej skomplikowanych węzłów. Z mojego doświadczenia wynika, że ciężkie zimowe szaliki są idealne do prostych węzłów. Nie krępuj się jednak wypróbować każdego węzła z kilkoma różnymi typami szalików, aby zobaczyć, jak wygląda.

Złóż szalik na pół i umieść go wokół szyi. Weź luźne końce szalika i przeciągnij je przez pętlę, upewniając się, że nie zaciągasz jej zbyt mocno. Teraz skręć pętlę i ponownie przeciągnij luźne końce przez nią. Kontynuuj skręcanie pętli jedną ręką i przeciąganie końców przez nią, aż skończy Ci się szalik.

Umieść szalik wokół szyi tak, aby jeden koniec był znacznie krótszy od drugiego. Owiń długi koniec wokół szyi dwa razy, a następnie wsuń luźne końce. Jeśli używasz szalika z frędzlami, dopasuj go tak, aby odrobina frędzli zwisała z przodu.

Jest to klasyk, ponieważ jest tak prosty i wygląda tak dobrze! Złóż szalik na pół. Załóż go za szyję i wyciągnij oba końce do przodu. Przeciągnij luźne końce przez pętlę.

Weź lekki szalik (jedwab jest do tego idealny!) i załóż go z tyłu szyi. Zawiąż węzeł z jednej strony, a następnie z drugiej. Zbierz luźne końce i zwiąż je razem. Odwróć szalik tak, aby końce znajdowały się z tyłu, a węzły z przodu.

Najprostszy sposób na noszenie szalika! Po prostu przeciągnij go wokół ramion i pozwól mu zwisać z każdej strony z przodu.