Sport

Bonusy od eWinner

eWinner stanowi przykład bukmachera, który szturmem zdobył uznanie typerów już na początku historii swej działalności. eWinner doskonale odnajduje się w psychologicznym aspekcie typowania rozgrywek sportowych, podstawiając graczom autorskie rozwiązania i narzędzia promocyjne o wysokiej skuteczności. Na jakie przywileje od eWinner możemy liczyć po rejestracji konta? Jakie warunki obrotu należy spełnić, aby środki promocyjne mogły trafić na prywatne konto bankowe? Udzielenie odpowiedzi na te pytania okaże się pomocne osobom, które poszukują informacji o bonusach eWinner, rozważając założenie tu konta.

Bonusy powitalne w ofercie eWinner

Rejestrując konto, warto wykorzystać kod bonusowy eWinner w celu odblokowania pakietu promocji startowych. Kod bonusowy eWinner można znaleźć m.in. w serwisie Zawód Typer. Bonus bukmacherski eWinner dla nowych graczy składa się z dwóch narzędzi: zakładu bez ryzyka oraz bonusu od drugiej wpłaty na depozyt. Bonus od eWinner w formie cashback osiąga pułap 150 zł. W ramach tej kwoty można swobodnie zawierać kupony bez obawy o utratę prywatnych pieniędzy. Ewentualna przegrana wiąże się ze zwrotem środków ze strony bukmachera. Najlepszą wiadomością jest jednak fakt braku wymogów dodatkowego obrotu. Bonus od eWinner staje się zatem niezwykle atrakcyjny dla każdego gracza.

Poza cashbackiem, kod bonusowy eWinner otwiera bonus od drugiej wpłaty do wysokości 500 zł. W przeciwieństwie do ofert większości bukmacherów posiadających w swoim katalogu promocyjnym ten typ promocji, eWinner podjął decyzję o zastosowaniu bonusu 50%. Aby zatem otrzymać pełną kwotę 500 zł na konto bonusowe, gracz musi zasilić depozyt o 1000 zł przy drugiej wpłacie. Atrakcyjność tej promocji nieco ogranicza wymóg 6-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2.50 na pojedynczym kuponie.

Pozostałe bonusy od eWinner

Poza pakietem startowym, eWinner proponuje stałym graczom permanentny cashout na wszystkie typy zakładów z oferty. Niektórzy bukmacherzy sztucznie ograniczają zasięg mechanizmu wcześniejszego wyjścia z kuponu. eWinner nie podąża ich śladem, co zasługuje na uznanie. Cashout przydaje się przede wszystkim graczom stale zawierającym kupony AKO. Realizacja zysku przed zakończeniem wszystkich meczów na kuponie to atrakcyjna opcja, dająca większe możliwości zarządzania ryzykiem.

eWinner stworzył także „wirtualne poniedziałki bez podatku”. Jak sama nazwa wskazuje, w każdy poniedziałek zakłady AKO na wirtualną koszykówkę i piłkę nożną otrzymają wzrost wygranej o 14%. Wśród stałych promocji znajdziemy także Combo Dnia. Na swojej stronie internetowej bukmacher podaje wybrane wydarzenia, dla których zwiększa w danym dniu kurs nawet o kilkadziesiąt procent. Nie zmieniając własnej strategii, gracze mają wówczas możliwość czerpania pokaźnych zysków. Bonus bukmacherski eWinner obejmuje również program lojalnościowy. Systematyczne zbieranie punktów za aktywność typerską skutkuje cyklicznym przyznawaniem darmowych zakładów.

Wszelkie informacje o aktualnych bonusach od eWinner można odszukać na stronie zawodtyper.pl. Portal Zawód Typer to centrum wiedzy typerskiej o charakterze teoretycznym i praktycznym. Budowa strategii typowania w oparciu o sprawdzoną wiedzę to podstawa do wielu skutecznych transakcji w długim terminie. Zawodtyper.pl daje graczom na każdym poziomie zaawansowania doskonałe narzędzia do efektywnego obstawiania rozgrywek sportowych.