Moda i uroda

Jaką spódnicę w kwiaty wybrać?

Trudno wyobrazić sobie letnią kobiecą garderobę bez spódnicy w kwiaty. To właśnie spódnica w kwiaty pozwala w tym upalnym czasie tworzyć wyjątkowo dziewczęce, zwiewne stylizacje. Projektanci mają naprawdę wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o kwieciste spódnice. Jak je nosić? Z czym zestawiać, aby wyglądać naprawdę dobrze?

Dla kogo spódnica w kwiaty będzie odpowiednia?

Spódnica w kwiaty to propozycja idealna dla tych wszystkich pań, które lubią ubrania pełne romantyzmu. Spódnica w kwiaty jest dziewczęca, lekka bez względu na krój. W zależności od dodatków świetnie sprawdzi się podczas rozmaitych okazji. Jest niezastąpiona w przypadku miłośniczek stylu boho.

Do jakiej bluzki pasuje spódnica w kwiaty?

Wiele pań ma trudność z doborem górnej części garderoby do spódnicy w kwiaty. Najprostszym rozwiązaniem jest postawienie na gładką bluzkę kolorystycznie dobraną do kwiatów, jakie znajdują się na tkaninie, z której uszyto spódnicę. Te przedstawicielki płci pięknej, które lubią zwracać na siebie uwagę, nie boją się eksperymentować z modą mogą postawić na bluzkę wzorzystą. Należy jednak zachować ostrożność w doborze zarówno samych deseni, jak i ich kolorów. Łatwo bowiem przesadzić i zamiast udanej stylizacji stworzyć modowy koszmarek.

Z jakiego materiału może być uszyta spódnica w kwiaty?

Projektanci chętnie sięgają przede wszystkim po lekkie, zwiewne tkaniny, które idealnie wpisują się w sezon letni. Spódnica w kwiaty z takiego materiału nie tylko dobrze się układa, optycznie odejmuje kilogramów sylwetce, ale zapewnia również przyjemny chłód, który latem jest tak bardzo pożądany. Panie, którym zależy na stylizacji bardziej formalnej i eleganckiej mogą postawić na spódnicę w kwiaty z materiału sztywniejszego. Warto pamiętać, że dzisiaj spódnica w kwiaty to również modele jesienne i zimowe. Wykonane są one z materiałów grubszych, które zapewniają pożądane o tych porach roku ciepło. Dzianinowa spódnica w kwiaty to naprawdę dobry wybór.

Jaki krój spódnicy w kwiaty będzie odpowiedni?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda sylwetka kobiety, która taką spódnicę będzie nosić. Szczupłe kobiety ze zgrabnymi nogami mogą postawić na spódnicę w kwiaty mini. Ciekawą propozycją są spódnice w kwiaty maksi, które sięgają do samych kostek. To właśnie one najbardziej kojarzą się z latem.

Spódnica w kwiaty to obowiązkowy element letniej stylizacji. Po taką spódnicę sięgnąć mogą zarówno młode dziewczyny, jak i panie w dojrzałym wieku. Każda może wyglądać zjawiskowo.